Leasing konsumencki

Leasing konsumencki

Myślałeś, że leasing konsumencki jest przywilejem finansowym zarezerwowanym wyłącznie dla przedsiębiorców? Jesteś osobą prywatną, nie prowadzisz działalności gospodarczej i planujesz zakup nowego samochodu? Wcale nie musisz ograniczać się wyłącznie do zaciągania kredytu. Podobnie jak przedsiębiorcy, możesz skorzystać z leasingu, leasingu konsumenckiego (nazywany też prywatnym lub osobistym), a my jesteśmy tutaj po to, aby Ci w tym pomóc.

Sposób na nowy samochód? Leasing konsumencki może być rozwiązaniem dla Ciebie!

Leasing konsumencki to forma finansowania pojazdu, która łączy w sobie elementy kredytu oraz wynajmu. Umożliwia sfinansowanie zakupu pojazdu bez konieczności angażowania środków własnych. Leasingobiorca ma prawo do wykupu leasingowanego pojazdu po zakończeniu umowy – w cenie określonej w umowie. Może jednak odstąpić od tego prawa – nie stając się właścicielem użytkowanego pojazdu.

 

Leasing konsumencki jest tańszą niż kredyt formą finansowania zakupu pojazdu. Jeśli chcesz z tego skorzystać nie podejmuj pochopnych decyzji, ale zaufaj nam - profesjonalistom od finansowania, którzy każdego dnia oferują leasing konsumencki swoim klientom. Masz dodatkowe pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Finansowanie zakupu:
  • z opłatą wstępną od 1%
  • z okresem leasingu do 72 m-cy
  • z uproszczonymi procedurami
  • bez zbędnych formalności
  • z szybką decyzją leasingową

Copyrihts Finansowanieauta.pl 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone

projekt: grafiQa.pl | CMS by Quick.Cms