Jesteś agentem lub brokerem ubezpieczeniowym?

Jesteś Brokerem lub Agentem Ubezpieczeniowym? Masz klientów którzy planują zakup samochodu w leasingu lub w kredycie? Zapraszamy do współpracy! To się opłaca dla każdej ze stron!

Jak wygląda współpraca z naszą firmą? Przekaż nam kontakt do takiego klienta a my wypłacimy Ci prowizję. Wysokość prowizji ustalasz Ty. Dodatkowo, ponieważ wyznajemy zasadę wzajemności, możemy przekazywać Ci kontakty do klientów, którym u nas organizujemy leasing lub kredyt samochodowy, tak byś to Ty ubezpieczył temu klientowi pojazd. My sami nie zajmujemy się sprzedażą ubezpieczeń i dlatego chętnie polecimy Ciebie. Dlatego, jeśli jesteś agentem lub brokerem ubezpieczeniowym możesz wiele zyskać na partnerstwie z nami, a finalnie - Twoi klienci również będą bardziej zadowoleni, co będzie rokowało długoterminowo i wyróżni Cię na tle konkurencji.

Kilka słów o nas:

Jesteśmy Pośrednikiem Finansowym, działamy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w finansowaniu środków transportu poprzez kredyt samochodowy oraz leasing. Potrafimy również sfinansować tzw. trudnych klientów oraz nietypowe transakcje. Nasza oferta jest bardzo szeroka i oparta o wiedzę zdobytą przez lata doświadczenia. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o możliwościach współpracy.

Copyrihts Finansowanieauta.pl 2024 Wszelkie prawa zastrzeżone

projekt: grafiQa.pl | CMS by Quick.Cms